Passio Sport Team

W tym dziale będziemy relacjonować wszystkie wydarzenia sportowe związane z zespołem Passio – oprócz tekstów nawiązujących do wydarzenia postaramy się, aby pojawiło się jak najwięcej zdjęć, ponieważ sport kojarzy się z ruchem. Zdjęcia zdecydowanie lepiej ukazują ruch niż nawet najlepszy tekst. Oprócz artykułów zachowanych w tematyce zdrowotnej, chcemy też pokazać, że sami dbamy o swoje zdrowie. Witamy po sportowej stronie Passio!


10.05.2015

Bydgoski bieg przedsiębiorców – Dystans: 10 km

1

10 maja miało miejsce wydarzenie, które z pewnością zapisze się w pamięci biegaczy – bydgoski bieg przedsiębiorców. Wydarzenie było wspierane przez miasto Bydgoszcz w akcji nazwanej „Aktywna Bydgoszcz” i miało na celu promocję aktywnego stylu życia wśród zarówno przedsiębiorców, jak i wszystkich mieszkańców miasta.

3

Bieg odbywał się na dystansie 10 km, a jego trasa przebiegała przez Bydgoski Park Przemysłowy – między innymi w okolicach Exploseum, a spora część prowadziła przez leśne trakty, które były niemałym wyzwaniem również dla doświadczonych biegaczy.

4

W tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Passio Sport Teamu! Wśród przeszło 500 uczestników biegu brali udział także nasi pracownicy – Jacek Klimbej, a także Damian Czarnecki. Mimo tego, że warunki pogodowe mogły zniechęcić do biegania (silny wiatr utrudniający regularne oddychanie) to nasi biegacze dzielnie pokonali cały dystans i przybiegli na metę z uśmiechami na ustach! Bieg wspominają bardzo pozytywnie i po ich pozytywnym nastawieniu po biegu można zdecydowanie stwierdzić, że bieganie poprawia nie tylko tężyznę fizyczną i wydajność organizmu, ale także humor!

Jak skomentował nasz reprezentant Jacek: „Bieg był całkiem przyjemny, a okolica ciekawa. Gdyby nie wiatr, pogoda byłaby idealna – bardzo cieszę się z mojego wyniku oraz, że wziąłem udział w tym przedsięwzięciu. Czekam na następne!”2

Gratulujemy i czekamy na następne występy Passio Sport Teamu!

Zdjęcia pochodzą ze strony:

www.aktywna.bydgoszcz.pl

One thought on “Passio Sport Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *