5 Pytań

W dziale „5 pytań” zadajemy pytania pracownikom firmy Passio. Pytania zawsze są te same, jednak odpowiedzi są już całkowicie zróżnicowane z uwagi na różnorodność osób zatrudnionych w Passio. Do każdego przeprowadzonego wywiadu dołączone jest także zdjęcie osoby. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym zespołem!


 

ANNA SIEROSŁAWSKA

ASYSTENTKA DS. LOGISTYKI

 

1. Czym się zajmujesz na co dzień?

Moją pasją jest siatkówka. Gdybym miała możliwości i czas to pewnie spędzałabym całe dnie na hali. Oprócz siatkówki jest również dobra książka, film (kocham bajki) i muzyka. Uwielbiam spędzać czas z bliskimi i każdą wolną chwilę próbuję spędzać z nimi, bo wiem, że kiedyś ich zabraknie.

2. Szkoły, profile kierunkowe, specjalizacje – Twoja droga rozwoju.

Studiowałam na trzech bydgoskich uczelniach. Ukończyłam psychopedagogikę na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej, pedagogikę opiekuńczą ze ścieżką socjoterapii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz zarządzanie, specjalność handel i usługi na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Taki Misz masz kierunkowy, aczkolwiek rozszerzający horyzont.

3. Jakimi dziedzinami nauki się interesujesz?best

Interesuję się różnymi dziedzinami nauki, co może poświadczyć różnorodność kierunkowa na studiach. Jedną z najważniejszych dziedzin mojego życia, która sprawiła, że stałam się „obserwatorką ludzkich dusz” jest psychologia. Ludzki umysł, obserwowanie zachowań, badanie mechanizmów i praw, które rządzą naszą psychiką, to jest to co lubię. Jakiś czas temu zainteresowała mnie psychografologia, czyli analiza osobowości człowieka na podstawie charakteru pisma.

4. Na jakim kontynencie chciałabyś się znaleźć za 5 lat i dlaczego?

Trudne pytanie. Trudne, dlatego że uwielbiam podróżować i ciężko wybrać jeden kontynent, na którym chciałabym się znaleźć za 5 lat. Może byłaby to Ameryka Północna. Jest to jedno z moich marzeń podróżniczych – zwiedzić całe Stany Zjednoczone, Kanadę.  Dlaczego? Wodospad Niagara …

5. Jak Twoim zdaniem Passio sp. z o.o. wpłynie na Twój rozwój osobisty?

Myślę, że praca w firmie Passio  poszerzy moje horyzonty oraz pozwoli rozwinąć skrzydła. Dzięki pracy w Zespole Passio poznam nowe technologie oraz nauczę się nowych przydatnych umiejętności.Jakub Wadziński

Asystent prawny zarządu

 

1. Czym się zajmujesz na co dzień?

Na co dzień zajmuję się wszechpojętym kuglarstwem, które w głównej mierze opiera się na sztuce manipulacji przedmiotami różnego typu, od płonących głowic na łańcuchach zwanymi „poi”, po krystaliczne kule akrylowe służące do żonglerki kontaktowej. Trenując przez lata, zdecydowałem się dołączyć do profesjonalnego zespołu fire show, z którym prezentuję swoje umiejętności na terenie całego kraju. Dodatkowo interesuję się zaawansowanymi grami planszowymi, wędkarstwem, pływaniem oraz kolekcjonowaniem książek Terry’ego Pratchetta, który jest moim ulubionym autorem.

2. Szkoły, profile kierunkowe, specjalizacje – Twoja droga rozwoju.

Podstawówkę, gimnazjum oraz liceum ukończyłem w Bydgoszczy. Dopiero studia zmusiły mnie do zmiany miejsca zamieszkania. Padło na Toruń. Jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie obroniłem tytuł magistra prawa. Moją domeną jest prawo cywilne i tej dziedziny nadal chcę się trzymać.

3. Jakimi dziedzinami nauki się interesujesz?1

Twórczość Jana Parandowskiego oraz Pawła Jasienicy zaszczepiły we mnie miłość do historii. Od dziecka brałem udział w konkursach wiedzy o Polsce Piastów bądź Jagiellonów, które dodawały mi motywacji do poszerzania moich horyzontów wiedzy. Z czasem historię zastąpiło prawo i tak już zostało do teraz.

4. Na jakim kontynencie chciałabyś się znaleźć za 5 lat i dlaczego?

Aktualnie nawet nie wyobrażam sobie siebie jako mieszkańca innego miasta niż Bydgoszcz, a co dopiero myśleć o zmianie państwa lub kontynentu. Jestem lokalnym patriotą. Czuję się tu dobrze, tu dorastałem i tu także mam swoich bliskich bez których nie byłbym tym kim teraz jestem. Czasami dopuszczam do siebie myśli o wyprowadzce do słonecznej Toskanii, jednakże to jeszcze nie ten czas.

5. Jak Twoim zdaniem Passio sp. z o.o. wpłynie na Twój rozwój osobisty?

Na drzwiach pomieszczenia, w którym pracuję wisi kartka z napisem: „Uczymy się, Pracujemy, Zostajemy. Człowiek – najlepsza inwestycja”. Sądzę, że jest to najbardziej trafne podsumowanie podejścia Firmy do swoich pracowników. Dlatego też, uważam że Passio sp. z o.o. pomoże mi rozwinąć skrzydła na poczatku ścieżki kariery zawodowej, nauczy pracy w zespole, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a przede wszystkim pozwoli na pogłębienie wiedzy praktycznej z dziedziny prawa.Aleksandra Trzeciak

Asystentka ds. Marketingu

 

1. Czym się zajmujesz na co dzień?

W Zespole Passio jestem odpowiedzialna za szeroko podjęty marketing oraz wyszukiwanie rozmaitych informacji potrzebnych dla rozwoju firmy. Po pracy zajmuję się śpiewem – jako nastolatka przez kilka lat występowałam na scenie bydgoskiej Opery Nova. Poza tym często chodzę do kina. Uwielbiam ambitne, polskie filmy z dobrą obsadą – ostatnio zachwycił mnie film „Bogowie”, który pokazuje, że dzięki wierze we własne możliwości jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego.

2. Szkoły, profile kierunkowe, specjalizacje – Twoja droga rozwoju.

Ukończyłam IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, gdzie uczęszczałam do klasy o profilu turystyczno – językowym. Jako kierunek studiów wybrałam psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracę magisterską obroniłam w 2009 roku pod czujnym okiem wybitnego, światowej sławy psychologia rozwoju, profesora Janusza Trempały.SAM_0097

3. Jakimi dziedzinami nauki się interesujesz?

Oczywiście, psychologią – najbardziej psychologią zachowań konsumenckich, czyli tym, co sprawia, że ludzie dokonują w trakcie zakupów takiego, a nie innego wyboru. Oprócz tego fascynuje mnie psychologia kliniczna – uważam, że to niesamowite, jak dużo jest chorób psychicznych i że w każdej chwili mogą dotknąć one każdego z nas.

4. Na jakim kontynencie chciałabyś się znaleźć za 5 lat i dlaczego?

Swoją przyszłość wiążę z Polską – tu mieszka cała moja rodzina, a także moi przyjaciele. Wierzę w to, że nasz kraj, dzięki naszym rodakom, wciąż ma potencjał rozwoju i że systematycznie poprawiać się będą tutaj warunki życia. Marzę jednak o tym, by turystycznie odwiedzić Nowy Jork i Indie.

5. Jak Twoim zdaniem Passio sp. z o.o. wpłynie na Twój rozwój osobisty?

Jestem pewna, że praca w Zespole Passio poszerzy moją wiedzę na temat nowych technologii oraz moje zdolności językowe – codziennie dowiaduję się czegoś nowego, a także uczestniczę w rozmaitych kursach, np. języka angielskiego i niemieckiego.Radosław Pacholski

Biuro Obsługi Klienta

 

1. Czym się zajmujesz na co dzień?

Moje zainteresowania kręcą się wokół sportu, różne jego dziedziny i odłamy, takie jak np.: piłka nożna, pływanie czy siłownia. Nie mogę zapomnieć o jeszcze jednym zainteresowaniu jakim jest motoryzacja.

SAM_0081

2. Szkoły, profile kierunkowe, specjalizacje – Twoja droga rozwoju.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa kierunek Ekonomia o profilu „rachunkowość przedsiębiorstw i finanse”, wybrałem ten kierunek gdyż jako na pewno jeden z nielicznych lubię matematykę. Liceum Elektroniczne w Bydgoszczy, o profilu „monter – elektronik „, szkołę wybrałem z powodu zamiłowania jako nastolatek do majsterkowania przy sprzęcie elektronicznym.

3. Jakimi dziedzinami nauki się interesujesz?

Jedna z dziedzin która mnie interesuje to biologia, gdzyż mamy z nią do czynienia w życiu codziennym, możemy dowiedzieć się o chorobach, jak ich unikać i co robić, by skuteczniej leczyć. Kolejną z dziedzin która mnie fascynuje to elektronika a raczej elektroniczne gadżety i nowinki techniczne.

4. Na jakim kontynencie chciałabyś się znaleźć za 5 lat i dlaczego?

Za 5 lat nadal chciałbym być w Polsce, jestem raczej osobą mocno związaną ze swoim krajem, spędzany czas ze swoją rodziną i znajomymi, to chwile warte zapamiętania.

5. Jak Twoim zdaniem Passio sp. z o.o. wpłynie na Twój rozwój osobisty?

Firma Passio może wpłynąć na mój rozwój osobisty poprzez wszelkiego rodzaju szkolenia, warsztaty czy treningi coachingowe. Również do rozwój pracownika zaliczę wymagania, oczekiwania stawiane przez organizacje, wymuszające zmianą zachowań, nabywanie nowych umiejętności i wiedzy.

Justyna Czarnecka

ASYSTENTKA DS. LOGISTYKI

 

1. Co jest Twoją pasją?

Moją pasją jest przywracanie do życia starych przedmiotów z duszą poprzez ich konserwację i renowację, jak również kreowanie przedmiotów codziennego użytku przy pomocy różnych technik zdobniczych. SAM_0080Ogromną satysfakcję daje fakt, gdy z pozoru nieładny i nieciekawy przedmiot, po poddaniu go odpowiednim „zabiegom” nabiera charakteru i staje się prawdziwym dziełem sztuki.

2. Szkoły, profile kierunkowe, specjalizacje – Twoja droga rozwoju.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku archeologia ze specjalnością konserwacja zabytków archeologicznych. Archeologia jako nauka zajmuje się badaniem artefaktów kultury materialnej i na ich podstawie gromadzeniem informacji i odtwarzaniem przeszłości człowieka w kategoriach społeczno-kulturowych. Konserwacja natomiast ma za zadanie oczyszczenie i przywrócenie formy, wyglądu (na tyle ile to jest możliwe) przedmiotom wydobytym podczas wykopalisk, ale przede wszystkim zabezpieczenie ich przed dalszym niszczeniem. Archeologia to nie tylko badania wykopaliskowe, jest to nauka, która nierozerwalnie łączy się z innymi dziedzinami, dlatego też archeolog posiada wiedzę nie tylko historyczną, geograficzną czy etnograficzną, ale również z zakresu rolnictwa, budownictwa, metalurgii, wojskowości, chemii (w przypadku archeologa-konserwatora) etc. Dlatego też bardzo szybko wybrane przeze mnie studia stały się moją pasją, dały mi możliwość rozwoju i sprawdzenia się w wielu dziedzinach. Wystarczy mieć otwarty umysł i analityczne podejście, a przeszłość także może zaskoczyć.

3. Jakimi dziedzinami nauki się interesujesz?

Dziedziny nauki, którymi się interesuję są związane z kierunkiem ukończonych przeze mnie studiów, jest to przede wszystkim archeologia, historia, konserwacja zabytków, etnografia. Ponadto interesuje mnie medycyna – zwłaszcza ciekawe przypadki medyczne oraz psychologia – zagadki ludzkiego umysłu.

4. Na jakim kontynencie chciałabyś się znaleźć za 5 lat i dlaczego?

To trudne pytanie. Chciałabym się znaleźć w wielu miejscach, ale jeśli miałabym wybrać, to zdecydowałabym się na Amerykę Południową, gdyż jest to kontynent bardzo interesujący zarówno pod względem kulturowym, jak i archeologicznym. Ponadto egzotyka i tańce latynoskie stanowią dodatkowy atut.

5. Jak Twoim zdaniem Passio sp. z o.o. wpłynie na Twój rozwój osobisty?

Praca w Passio sp. z o.o. umożliwi mi poszerzenie horyzontów poprzez współpracę z ludźmi specjalizującymi się w różnych dziedzinach nauki. Pomoże mi to w zdobyciu wszechstronnej wiedzy i doświadczenia zawodowego oraz pozwoli zmierzyć się z nowymi zadaniami, dzięki którym lepiej poznam siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *